Hallitus

 

Hallituksen tehtävänä on johtaa ja kantaa vastuu paikallisesta edunvalvonnasta. Lisäksi tehdään jäsenistöä koskevia päätöksiä, kuten jäseneksi liittymiset, euromääräiset jäsenmaksut, koulutuksen ja vapaa-ajan virkistystoiminnan järjestäminen, lausuntojen antaminen ja esitysten tekeminen.

 

 

Pirjo Neuvonen, puheenjohtaja

liikuntasihteeri

puh. 044 585 9700

pirjo.neuvonen@suomussalmi.fi
 

Milla Keränen

ruokapalvelutyöntekijä-siivooja

puh. 044 777 3229

milla.keranen@suomussalmi.fi

 

Raija Auvinen

toimistosihteeri, kehitysvammapalvelut

puh. 044 797 0026

raija.auvinen@kainuu.fi

 

Seija Falck

uinninohjaaja

puh. työ 040 503 7812

seija.falck@suomussalmi.fi
 

Merja Heikkinen, varapuheenjohtaja

ruokapalvelupäällikkö

puh. 044 571 0254

merja.heikkinen@suomussalmi.fi

 

Anja Heikkinen 

asuntosihteeri

puh. (08) 645 54882

anja.heikkinen@hyrynsalmi.fi

 

Jaana Kovalainen

palveluesimies

puh. 044 710 4450

jaana.kovalainen@hyrynsalmi.fi

 

Raija Matero

toimistosihteeri

puh. 044 561 6631

raija.matero@edu.suomussalmi.fi

 

Aila Moilanen, sihteeri

puh. 040 846 4570

aila.emoilanen@outlook.com