Yhteystiedot

Työpaikkojen yhdyshenkilöt

 

Betania

Tarja Jäntti

tarja.jantti@hotmail.fi

Hyrynsalmen kunta

Anja Heikkinen

anja.heikkinen@hyrynsalmi.fi

Hyrynsalmen Sote-henkilöstö

Pirjo Heikkinen

pirjo.r.heikkinen@kainuu.fi

Puhtopojat Oy

Aila Moilanen

aila.emoilanen@outlook.com

Puolangan kunta/Attendo

Pirjo Hyttinen

pirjo.hyttinen@puolanka.fi

Ristijärven kunta/maatalouslomittajat

Outi Kuvaja

kuvaja.outi@gmail.com

Ruoka- ja siivouspalvelut, työpalvelukeskus Suomussalmi

Merja Heikkinen

merja.h.heikkinen@suomussalmi.fi

Suomussalmen kunnantalo ja muut kunnantalolla olevat toimipisteet

Tarja Kela

tarja.kela@suomussalmi.fi

Suomussalmen terveysasema, kotipalvelu, hoitokoti Jalonkoski, perhekeskus

Heidi Juntunen

heidi.juntunen@kainuu.fi

Suomussalmen Vanhustentaloyhdistys ry

Seija Juntunen

seija.juntunen@svty

Vammaispalvelut Suomussalmi

Raija Auvinen

raija.auvinen@kainuu.fi

   

Paikallisyhdistyksen hallituksen yhteystiedot 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

 

 

Hilkka Saharinen toimii seniorien Oulun aluekerhon seniorivastaavana, puh. (08) 721 452 tai 040 589 8429.

Työpaikkojen yhdyshenkilöt

 

       

 


Paikallisyhdistyksen hallituksen yhteystiedot

 

 

Tiirataan yhdessä tulevaisuuteen

Jyty Ylä-Kainuu ry

Kauppakatu 20

89600 Suomussalmi


ylakainuu.jytyliitto@gmail.com

 

Yhdistysrekisteritunnus: 1092783-8

Yhdistyksen pankkitili:

FI55 5442 0920 0834 95 (Ei jäsenmaksuja)

 

Jäsenasiat ja rahastonhoitaja

Raija Auvinen

puh. 044 797 0026, raija.auvinen@kainuu.fi

tai puh 0440 114 465.